uk-128×128

Anglický jazyk

Kurzy anglického jazyka sú pre záujemcov na všetkých jazykových úrovniach, od začiatočníkov po pokročilých. Študenti si môžu vybrať zo širokej škály všeobecnej, obchodnej a odbornej angličtiny. Pomocou našich vysoko kvalifikovaných učiteľov si študenti môžu osvojiť tajomstvá cudzieho jazyka a to všetko s najnovšími knihami a pomocou najmodernejších učitelských metód.

Viac info
de-128×128

Nemecký jazyk

Študenti nemeckého jazyka si môžu vybrať od kurzov pre začiatočníkov po mierne pokročilých až pokročilých. Učitelky s dlhodobým pobytom v Nemecku pomôžu študentom lepšie přiblížit jazyk aj pomocou odovzdania skúseností, ktoré nabrali v cudzine. Oboznámia ich s reáliami danej krajiny a umožnia lepšie sa zžiť s jazykom, ktorý sa učia.

Viac info
es-128×128

Španielský jazyk

Výučba španielčiny sa bude realizovať v priestoroch navodzujúcich atmosféru španielskej kultúry a s lektorkou španielčiny sa budete môcť ponoriť do reálií španielsky hovoriacich krajín od najjednoduchších foriem až po tie najťažšie.

Viac info
fr-128×128

Francúzsky jazyk

Spomedzi kurzov francúzskeho jazyka si každý záujemca môže nájsť pre seba ten najlepší podľa úrovne - začiatočník, mierne pokročilý, pokročilý - a záujmu - všeobecná, obchodná, odborná.

Viac info
it-128×128

Taliansky jazyk

Ponúkame široký výber možností, úrovní aj výučby talianskeho jazyka. Pomocou našich vysoko kvalifikovaných učiteliek sa študenti môžu nielen sucho naučiť pevné základy talianskej gramatiky ale vďaka kreativite učiteliek jednoduchšie zvládať úskalia tohto jazyka.

Viac info

Ďalšie jazyky